Про нас

Компанія з душею

Компанія “Алес” була заснована у 1998 році. І ось уже 20 років компанія є одним із провідних виробників високоякісної косметики та побутової хімії в Україні.

Підтвердженням високого рівня популярності у споживачів нашої продукції є той факт, що побутова хімія та косметика компанії «Алес» продається не лише в Україні, а й за кордоном.

Сьогодні на підприємстві працюють якісно підготовлені спеціалісти різних напрямків; персонал підприємства гармонійно поєднує в собі як співробітників з багаторічним досвідом роботи, так і молодих фахівців, які нещодавно закінчили вищі навчальні заклади. Всі співробітники компанії «Алес» постійно підвищують кваліфікацію та проходять навчання на різних курсах, семінарах та конференціях, що дозволяє їм обмінюватися досвідом з представниками вітчизняних та іноземних компаній не лише у сфері управління, маркетингу та продажів, а й, що важливо, у сфері виробництва косметики та засобів для догляду за будинком.

ВИРОБНИЦТВО

Що всередині?

Компанія має в своєму розпорядженні сучасне інноваційне обладнання, яке дозволяє виробляти косметичну продукцію та побутову хімію на рівні європейських стандартів. Високий рівень виробництва та контроль якості підтримується на кожному етапі всього технологічного процесу. Використання високоякісних імпортних інгредієнтів всесвітньо відомих фірм-виробників під час виробництва продукції, постійний контроль якості та впровадження у виробництво новітніх технологічних розробок гарантують стабільно високу якість продукції.

Напрацьовано великий досвід виробництва продукції на замовлення у широкому асортименті. Висока мобільність нашого виробництва дозволяє в короткий термін виконувати як великі, так і невеликі замовлення відповідно до потреб клієнта.

Компанія “Алес” використовує сучасне на даний момент обладнання для виробництва косметики та побутової хімії, за рахунок чого досягається висока якість продукції, що відповідає світовим стандартам.

Виробничий комплекс займає до 600 кв. м.

На підприємстві є кілька ліній італійського та німецького виробництва (Tonazzi, Coster, Італійського виробництва, KF-200) а також провідних вітчизняних виробників (Інтермаш), до яких входять 5 реакторів з робочим об’ємом від 2,5 до 4 тонн та інше обладнання для виробництва продукції та пакування. Зокрема є можливості з виробництва та автоматичного розфасовування кремів та емульсій, лінія з приготування шампунів, засобів для догляду за волоссям, гелів для душу та пін для ванни, тощо. Окрема ділянка з виробництва побутової хімії та засобів для догляду за будинком. Автомат із фасування косметичної продукції в ламінатну та поліетиленову тубу. А також лінія для виробництва аерозольних балончиків.
Також на підприємстві використовується обладнання вітчизняного виробництва з розфасовки продукції в одноразові пакетики саше (sachet) (діапазон дозування 3-100 мл). Упаковка саше (sachet) досить популярна та зручна, вона дозволяє скористатися продуктом, не захаращуючи свій багаж у відрядженні, відпустці, на відпочинку.

Склад

Склад та логістика

Складський комплекс підприємства займає понад 1500 кв. м.

Готова продукція зберігається у спеціально обладнаних складських приміщеннях, що дозволяє забезпечувати зберігання відповідно до всіх норм та вимог, а також швидко та якісно проводити відвантаження.

При потребі складські площі компанії «Алес» можуть бути задіяні під продукцію замовника.
Також ми можемо надати в оренду наше обладнання, приготувати продукт із сировини замовника, виконати будь-який з етапів розробки та виготовлення продукції окремо.

лабораторія

Контроль якості

Система контролю якості

Компанія “Алес” при виробництві продукції використовує тільки високоякісну сировину всесвітньо відомих фірм-виробників (Henkel, Bristol Chemicals Limited, LG Chem, Kao Chemicals GmbH, Zohar Dalia, Lark International Co. Ltd). Вся сировина та матеріали, що надходять на виробництво, мають супровідну документацію (сертифікати, паспорти якості, гігієнічні висновки, листи безпеки тощо)

Співробітники лабораторії в обов’язковому порядку здійснюють вхідний контроль якості сировини, відповідно до технічного регламенту здійснюється контроль технологічного процесу виготовлення продукції, а також контроль органолептичних та фізико-хімічних показників готової продукції відповідно до вимог нормативної та технічної документації.
Для виготовлення продукції використовують воду з артезіанської свердловини, яка проходить процес демінералізації.
На виробництві регулярно відбуваються перевірки та атестації санітарно-епідеміологічною службою на відповідність санітарно-гігієнічним умовам роботи. Персонал має усю необхідну атестаційну документацію.
Виробництво компанії “Алес” сертифіковано державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики.
Наявна система контролю якості та впровадження у виробництво новітніх технологічних розробок гарантують стабільно високу якість продукції.